Radzenie sobie z czynników rozpraszających obrocie

Kiedy handel jesteś zobowiązany stawić czoła zakłóceń. Nauka skutecznie radzić sobie z tych zakłóceń może oznaczać różnicę między zyskiem dzień i katastrofalnej jeden. Tutaj będziemy patrzeć na pewnych wspólnych rozrywek i sposobów radzenia sobie z nimi, dzięki czemu można skuteczniej handlować.

Inne prace

Dla wielu przedsiębiorców, handel jest koncert w niepełnym wymiarze godzin. Można nawet handlować przy innej pracy. Jeśli robi to bez zgody będzie prawdopodobnie zwiększy poziom stresu. Ze wzrostem poziomu wielki przegląd stresu jest to trudne do obiektywnych decyzji, ponieważ będziesz szuka transakcji tylko wtedy, gdy nie mają innego do roboty. Stwarza to ograniczenie czasowe dla transakcji stwierdzających, najprawdopodobniej co chcesz zrobić transakcji, które nie są aż tak dobre. Istnieje również dodatkowy stres przyłapania obrotu i stoi konsekwencje, które mogą wpływać na ciebie finansowo.

W rzeczywistości jest to większość przedsiębiorców będzie potrzebował innej pracy, gdy zaczynają swoją działalność, od obrotu nie ma zastąpić swoje dochody od razu (i bardzo możliwe, że nigdy nie będzie). Dlatego przeznaczyć ustawioną czas handlu. Nie staraj się pisk w handlu pomiędzy tu i tam robić inne rzeczy. Kiedy Raport i źródło handel, koncentrują się na handlu. Może to oznaczać, handel forex w nocy, lub ustanowienie transakcji huśtawka w nocy, kiedy jesteś z dala od innych prac. Nawet jeśli oznacza to obrót mniej, będąc w stanie skupić się na handlu nie odrywając się od innych prac będzie prawdopodobnie poprawy wyników handlowych i pomóc nauczyć się handlu szybciej niż wtedy, gdy nie jesteś skoncentrowany i naprawdę nie zwracając uwagi na handlu.

Rozrywki w domu

Jeśli handlu z domu jak ja, to możesz napotkać inny zestaw powikłań. Chwila nieuwagi może przyjść w postaci swoich dzieci, małżonka, telewizor, remont domu, oglądając film, surfowanie po Internecie, nieustannie sprawdzając maila lub społecznych witryn, spania, drzemał, nieustannie się potrawy z kuchni, a lista jest Wyniki wyszukiwania View długa na. W domu, ty jesteś szefem, więc nikt nie zmusza Cię do handlu … co sprawia, że bardzo łatwo wypuszczać swoje obowiązki handlowych. Tendencja ta może łatwo stać się złym nawykiem.

Ustaw harmonogram i ustanowić procedurę za dzień. Jedzenia i sprawdzanie poczty może się zdarzyć, pierwszą rzeczą, w godzinach porannych, po dostaniu się dokładnie w tym samym czasie każdego dnia. Następnie rozpocząć handel w określonym czasie, na standardowej długości. Na przykład można przegląd handlować przez dwie godziny, lub dać potrwać kilka minut, w oparciu o jak rynek jest w ruchu. Mają zaplanowaną przerwę w celu zdobycia pożywienia, sprawdzać pocztę, sprawdzić na dzieci itp Twoje obowiązki będzie określić, jak długo można handlować i jak długo są przerwy.

Po przerwie powrócić do obrotu na inny określony czas. Jeśli istnieją inne, w domu, sprawiają, że dla nich jasne, że nie może być zakłócany podczas swojego czasu handlowego. Krótkie przerwy mogą czasami być ok, jeśli nie jesteś zamiar dokonać wymiany handlowej. Jednak przerwa prawo, jak masz zamiar umieścić handlu (lub czeka na jednego) może doprowadzić do tego przegapić. Dlatego, jak reguły zniechęcić czasie przerw podczas handlu.

Ponadto, podczas gdy handel zamknąć wszystkie e-mail i stron internetowych nie jest wymagane do obrotu. Można sprawdzić te na przerwach lub po zakończeniu obrotu na dzień.

Generalnie staram się jak najlepiej, jak to możliwe, aby uniknąć rozproszenia przez innych w gospodarstwie domowym poprzez ustanowienie pewnych zasad. Kiedy handel, koncentrują się na handlu, i nic więcej. Handlu przez pewien okres czasu. Jest to przybliżona, ponieważ niektóre dni zaprezentuje stałe możliwości całymi godzinami, podczas gdy inne dni nie przyniesie dobrych okazji do godz. przerwy harmonogram. Zadbaj o tyle potencjalnych zakłóceń, jak można w czasie tych przerw.

Szumy i miejscem do pracy

Czy pracujesz z domu lub biura będzie zajmować się hałasów. Jeśli wolno można spróbować mają wentylator lub nawilżacz działa od biurka, aby pomóc zagłuszyć szum tła. Dla niektórych może to być bardziej irytujące niż opcjeonline dźwięki tła. Ostatecznie jednak, jeśli niektóre coś rozprasza Cię, starają się znaleźć sposób, aby go zalewać (jeśli to możliwe).

Twoje miejsce pracy może być również źródłem zakłóceń. Jeśli szuflady są pełne żywności, czasopismach lub swoje miejsce pracy jest w ciągłym bałaganu, może być trudno skupić się na handlu i możliwości mogą być pominięte. Staraj się, aby obszar handlu czyste i wolne od niepotrzebnych zakłóceń.

Słowo końcowe

Trading jest o samokontroli, która często wymaga samokontroli być wywierana w innych dziedzinach życia, w pierwszej kolejności. Trading jest także o ustanowienie zasad i strategii sukcesu. Aby to zrobić skutecznie wymaga podstawowych zasad poza obrotu. Wystawiając samokontroli i podstawowe zasady w zakresie środowiska, będziesz bardziej skoncentrowane i prawdopodobnie bardziej wydajne, jeśli chodzi o handlu.

Comments are closed.